Arabanızı ve Yaptırmak İstediğiniz İşlemi Seçin Aracınızı ve yapılmasını istediğiniz işlemi belirtin. Yapılması gereken işlemleri bilmiyorsanız aracınızın kilometresini markasını iletmeniz yeterli.
MOBİL ARAÇ SERVİS Servis Ayağınıza Gelsin Uzman servis ekibimiz en kaliteli parçaları kullanarak aracınızın bakımını evinizin,işyeriniz veya dilediğiniz yerde ve gözünüzün önünde yapsın.
Kredi Kartlarına 3-6-9 Taksit İmkanı Anlaşmalı olduğumuz bankalar üzerinden 3-6-9 Taksit imkanı ile ödemelerinizi rahatlıkla sitemiz üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz.
1 Yıl / 10.000 km Garantili İşlemler Yapacağımız tüm işlemler GÜNEY OTO SERVİS tarafından 1 YIL / 10.000 KM garanti kapsamında sertifikalı ustalarımız tarafından yapılmaktadır.

NEDEN MOBİL ARAÇ SERVİS ?

Bakım İçin Servise Gitmek mi? Bırakın Servis Ayağınıza Gelsin. Artık arabanızın bakımı için işten izin almanıza veya değerli hafta sonunuzu heba etmenize gerek yok. MOBİL ARAÇ SERVİS mobil servis kapsamında istediğiniz zamanda, istediğiniz yere gelerek arabanızın bakımını yapıyor. Üstelik servisi ayağınıza getirerek sizi servise giderken yolda yakacağınız yakıttan, ekstra çıkabilecek taksi masraflarından ve belki de en önemlisi boşa geçireceğiniz yarım günlük bir programdan kurtarıyor.
En Kaliteli Yedek Parçalara Toptan Fiyatlarıyla Ulaşın MOBİL ARAÇ SERVİS mobil oto servis anlayışı ile en büyük parça dağıtıcıları ve yedek parça üreticileri ile direkt çalışır. Bu şekilde de arabanıza takılan parçalara eklenen diğer aracıların maliyetlerini size yansıtmaz ve en kaliteli parçalara en uygun koşullarda ulaşmanızı sağlar. GÜNEY OTO servis’de diğer bir çok servisin aksine arabanıza hangi parçaların konulacağını, hangi yağın kullanılacağını kendi gözlerinizle görür ve onaylarsınız.
En İyi Ustalarla Sürpriz Maliyetlerin Önüne Geçin MOBİL ARAÇ SERVİS tecrübeli ve özel eğitimli sertifikalı ustaları ile arabanızın bakımında en doğru işlemleri yaptırın. GÜNEY OTO SERVİS te yapılan tüm bakım işlemlerinde en iyi arıza tespit cihazları ile aracınızın detaylı check-up’ı ücretsiz yapılır. Böylece ileride meydana gelebilecek arızaların da önüne geçilebilir.
Garantili ve Güvenilir İşlemler MOBİL ARAÇ SERVİS mobil oto servis ile aracınız için en kaliteli parçaları ve motor yağını kullanıyor ve buna güvenerek de yapılan tüm işlemlere 1 yıl / 10.000 km garanti veriyoruz. Üstelik tüm işlemleri sektör standartlarında sigorta poliçesi kapsamında yaparak memnuniyetinizi garanti altına alıyoruz.