Müşteri Yorumları

GÜNEY OTO ailesi olarak siz müşterilerimizden gelen yorumları paylaşmaktan gurur duymaktayız. Bu alan sadece yorum belitmek içindir. Sorularınız için lütfen iletişim sayfasında buluna iletişim formunu doldurunuz.
Timur Uzun 10.10.2017

Araç bakımını yaptırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı ilgi alaka ve kullanılan yedek parçalar orjinal olup tüm bilgiler bizlere verilerek ben evimdeyken kapımın önünde tüm servis bakımları aracım için yapıldı.Firma yetkilisi sayın Metin Güney e teşekkür ederiz.

Ahmet Fırat 10.10.2017

Zamanında tam randevu saatinde gelerek aracımın arızasını gözümün önünde giderdiler ustaların yaklaşımı ve doğru yönlendirmeleri güleryüzlü hizmetleri beni çok memnun etti tercihim herzaman mobil araç servis olacaktır.Hizmet anlayışları profesyonel.

Kerim Yorulmaz 10.10.2017

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine  mobil araç servisi aradım randevu saatinde geldiler aracın servis bakımını orjinal ürünler ile yaptılar.Fiyat aralığı çok ekonomik ve zaman kaybı yaşamadan arabanın servisini tamamladılar.Teşekkür ederim.

Can Şerif 10.10.2017

Her şey tam konuştuğumuz gibi saatinde gelerek yapıldı.İş yerinden ayrılmadan pencerden izleyerek mobil servis alacağım aklımın ucundan geçmezdi kendilerine teşekkür ederim.Bundan sonraki tüm araç servis hizmetlerini mobil araç servis den alacağım.